Tükendi

Zipp 30 Course Disc Jant Seti

ZIPPs 30 Course disk fren ı alüminyum jantlar, bisikletle ilgili en iyi günler gibi çok sayıda yenilikle doludur. 30 course disk frenjantlarının dayanıklı geniş kenar profili, daha iyi konfor ve viraj kavramalarının yanı sıra yüksek aerodinamik verimlilik sunar. Bu, diskli fren uygulamalarını içeren yeni bisiklet döngüsü çağında çok yönlülük sağlayacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı bir alüminyum tekerlektir, aynı zamanda cyclocros bisikletlerdede kullanıma uygundur.

Alüminyum Jant Teknolojisi

30 course jant setleri tubeless ready  ilk tekerlek setidir ve daha düşük lastik basıncı ile kullanma imkanı sağlar. Dış 25 ve 21 mm iç jant genişliğine sahip 30 course disk fren tekerleği jantı, düşük aerodinamik sürtünme, daha fazla stabilite ve çapraz rüzgarlarda öngörülebilirlik için Zipp 202 Firecrest Carbon Clincher profilinden tasarım yenilikleri içermektedir. Daha geniş olan jant platformu, lastik mahfazasını yayan artan hava hacmine izin verir. Bu, temas yüzeyinin zemin ile arttırılmasına yardımcı olur. Sonuç, virajlarda yol tutuşunun iyileştirilmesi ve yol üzerinde artan konfor, çamur ve aradaki her şeydir.

Ağırlık:1.665 gr

Kullanım alanı: cyclocross.gravel,yol

Lastik uyumluluğu: clicher,tubeless

Taşıma kapasitesi: 113kg 

 jant seti,jant bantları, jant mandalları, Ön jant adaptörleri: 12x100 / 15x100 mm ,Arka jant adaptörleri: 12x135 / 12x142 mm , Tubeles sibopları, 10 vitesli ayırıcı. pakete dahildir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Zipp 30 Course Disc Jant Seti

  • Ürün Kodu: ZİPP30
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Etiketler: zipp, course, disc, jant, seti


    Webticaretim İle Hazırlanmıştır