Tükendi

Vittoria Corsa Control 25-622/700x25c TLR G2

Vittoria imzalı Corsa Control Katlanır Lastik
Corsa Control, özellikle kaygan parke taşları ve engebeli yol yüzeyleri için katlanan bir lastiktir.
Bunun nedeni, sırt deseninin ona kaygan yüzeylerde daha iyi kavrama ve daha fazla dayanıklılık sağlayan dinamik performans sağlamasıdır.

Özellikler:
Uygulama: Yol
Tür: katlanır lastik
Tubeless Sistem: TLR

Teknik Bilgiler:
Kauçuk Bileşik: 4C Graphene 2.0
Karkas: 320 tpi
Yan duvar: Corespun 320 TPI

Özellikleri:
- 2018 Strade Bianche galibi
- daha soğuk koşullarda en iyi delinme koruması için daha kalın sırt
- işlevselleştirilmiş Graphene 2.0 bileşiği daha fazla dayanıklılık sağlar
- Artan dayanıklılık, daha iyi yuvarlanma ve yanlarda daha iyi kavrama için sırtta (4C) 4 bileşen

Modeller:
25-622 (700x28c)
Boyutlar: 700 x 28c
ETRTO: 28-622

Teknoloji:
Grafen 2.0:
Grafenin temel özelliği, kauçuğun performansını değiştirerek Vittoria lastiklerinin yenilikçi özelliklerini güçlendirmesidir. 2.0 versiyonunda, bileşik lastik tipine ve istenen performansı iyileştirmek için gereksinimlerine bağlıdır. Yol lastikleri için bu, Graphene 2.0'ın yuvarlanma direncini ve aşınma direncini önemli ölçüde azalttığı anlamına gelir. Dolayısıyla bu kauçuk bileşiği ile hız, kavrama, dayanıklılık ve aşınma direnci gerektiğinde taviz vermeniz gerekmez.

4 Bileşik (4C):
4 Bileşik, Vittoria tarafından ödün vermeden bir lastik oluşturmak için özel olarak geliştirilmiştir. Vittoria 4C, 4 farklı kauçuk bileşiğini tek sırtta birleştiren bir kaplama işleminden oluşur. Hem sırt hem de yanlar bir taban ve yüzey katmanından oluşur. Bu, lastiğin türüne bağlı olarak grafen kauçuk bileşiğini tam olarak ihtiyaç duyulan yere yerleştirmeyi mümkün kılar. Ek olarak, sağlam baz bileşiği delinmelere direnç gösterdiğinden dayanıklılık ve delinme koruması iyileştirilir.

Pamuk Karkası:
Bir malzeme olarak pamuk, yüksek koruma ve kavrama sağlarken karkasın ağırlığını azaltmaya yardımcı olur. Vittoria, pamuk muhafazalı lastiklerin öncüsü olarak kabul edilir. Lastiğin genel mukavemetini arttırmak için pamuk ve aramid elyaftan yapılmış özel bir iplik türü olan Corespun ipliği kullanıyorlar.
Bir lastik muhafazasında kullanılan kumaş kalitesi TPI (inç başına iplik) cinsinden ifade edilir: TPI numarası ne kadar yüksekse, iplikler o kadar ince, dokuma o kadar yoğun ve lastik o kadar pürüzsüzdür.


Vittoria'nın eşsiz Corespun karkası, milyonlarca kilometrelik bisiklet yarışları tarafından onaylanan yılların deneyimi, akıllı Ar-Ge (araştırma ve geliştirme) ve gelişmiş üretim teknolojisinin bir sonucudur. Temel malzeme, çok ince poli-pamuk ipliklerden oluşur. Bu iplikler, etrafı pamukla dokunan bir polyester çekirdeğe sahiptir. Bu yoğun kumaş daha sonra lateks ile kaplanır. Çekirdek bükülmüş karkaslar, istenilen uygulamaya bağlı olarak kumaş cinsi ve yoğunluğu ile katkı maddelerinde çeşitlilik gösterir.
Corespun 320 tpi, şu anda lastik endüstrisindeki en gelişmiş poli-pamuklu karkastır. Herhangi bir Kevlar katkı maddesi içermeyen yeni, daha ince ve yırtılmaya karşı daha dayanıklı ipliklerden oluşur, böylece pamuğun esnek ve esnek malzeme özelliklerinden tam olarak yararlanılır.

Tubeless Hazır Pamuk Yol Muhafazası:
Vittoria'nın TLR yapısı, delinmeye karşı üstün koruma ve hız sunar. Optimum hava tutma için Zylon adı verilen sağlam ve yeni bir boncuk malzemesi kullanılır. Tubeless Ready Setup, en hafif ve en hızlı muhafaza seçeneğidir.

İçindekiler:
- 1 x Vittoria Corsa Control G2.0 28 "katlanır lastik

Ağırlık

    25-622 (700x25c): 300 g
    28-622 (700x28c): 315 g
    30-622 (700x30c): 320 g

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Vittoria Corsa Control 25-622/700x25c TLR G2

  • Ürün Kodu: corsacontrol
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Etiketler: vittoria, corsa, control, 25-622/700x25c, tlr, yedek, parça


    Webticaretim İle Hazırlanmıştır