Tükendi

Materiale Politex

"Politex" malzeme, farklı fiziksel ve mekanik özelliklere sahip çok sayıda üst üste katmanlardan imal edilir, sıkıştırılmış PVC daha sonra iki kumaş (örgü kumaş + keçe) ile birleştirilir, uzun ömürlü film boya ile boyanır. "Politex", müthiş laserasyon, germe ve solmaya karşı güçlü bir direnç sunar. "Politex" Avrupa yönetmeliklerine tamamen uygun olarak yapılmış ve tamamen "yeşil" ürünüdür.

Tallone Sidi

Takviyeli topuk ayağı en uygun pozisyonda tutar ve aşırı performans veya uzun süreli basınçlarda ayakkabının deforme olmasını önler.

Leva Caliper

"CALIPER BUCKLE" olarak adlandırılan mikrometrik kapatma merkezi tokayı kaldırarak ayarlanabilir. Tamamen açmak için her iki taraftaki tokayı kaldırın, ya da toka merkezine basın ve her defasında vir diş gevşetin. Bu sistem aynı zamanda yarış esnasında da kullanılabilir.

Tacco sostituibile

Yürüyebilirlik için SIDI bisiklet ayakkabılarında poliüretandan yapılan değişebilir topuk altlığı bulunmaktadır.

Suola Millennium 4 Carbon Composite

MILLENNIUM 4 KARBON KOMPOZİT TABAN, karbon fiberin naylon matrise enjekte edilmesi ile yapılmıştır standart naylon taban daha fazla sertlik sağlar. MILLENNIUM 4 KARBON KOMPOZİT TABAN Kullanılan naylon sudan etkilenmez, sıcakta yâda nemli havada ya da eskiyerek sertliğini kaybetmez. Hafiftir ve yürünebilirliği geliştirmek için topukta değiştirilebilir poliüretan kaymaz altlık kullanılmıştır. Taban'da standart 3 delikli model vardır, 10 mm yanal ve ön/arka hizalama baskıları olduğu gibi kolay kal ayarlaması ve değişim için ise Look Memory Eyelet® özelliği de vardır

Calzata Donna

Kadınlara özel

Kadınların daha konik olan ayak şeklini taklit eder.

Tarak kısmı daha dardır.

Daha küçük hacim, daha alçak ve daha dar topuk.


Paket içeriği : 1 x Sidi Level Yol Ayakkabısı Bayan

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Sidi Level Bayan Yol Ayakkabısı

  • Ürün Kodu: sidilev
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 900,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: sidi, yol ayakkabısı


Webticaretim İle Hazırlanmıştır