Elite Sterzo Smart, iç mekan sürüşünüzde daha fazla gerçekçilik ve hepsinden önemlisi eğlence sağlamak için ilginç bir yeniliktir.

Mekanik muadili ile karşılaştırıldığında, Sterzo Smar gerçekten zekidir. Ön tekerleğin hareketlerini ve dönüş açısını doğrudan iletmek için Zwift ile Bluetooth bağlantısı kurabilir.

Elite Sterzo Smart'ın temel özellikleri
Antrenmanı daha gerçekçi ve eğlenceli hale getirir
Her tarafta 34 ° 'ye kadar dönüşe izin verir
Otomatik geri alma sistemi
Kaymaz lastik ayaklar
56 mm'ye kadar lastiklerle uyumlu
Sadece Zwift ile uyumludur.

Elite Sterzo Smart'ın detayları
Elite Sterzo Smart'ı kullanmak için tek yapmanız gereken, trainera bağlı bisikleti direksiyon tabanına konumlandırmak ve Zwift'e bağlamak! Elite, Sterzo Smart'ı yalnızca en popüler iç mekan bisiklet platformunun kullanıcıları için uyumlu hale getirmek için Zwift ile ortaklık kurdu.

Sterzo Smart'ı Zwift'e bağlayarak, diğer bisikletçileri sollamak veya takip etmek için platformun sunduğu tüm direksiyon özelliklerini kullanabilirsiniz. Tescilli tasarımı sayesinde bisikletin gidonlarını her iki tarafta 34 ° serbestlik ile çevirebilirsiniz. Ünite, gidonu kolayca orijinal konumlarına döndürmenizi sağlayan kullanışlı bir yay dönüş sistemine sahiptir. Sterzo Smart, dengeyi garanti etmek ve zemini çizilmelere ve aşınmaya karşı korumak için tabanda kaymaz lastik ayaklar içerir.

Ünite AAA pillerle çalışır (dahildir). Çalışma süresi 500 saate kadardır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

ELITE STERZO SMART TRAVEL BLOCK

  • Ürün Kodu: 0180601
  • Stok Durumu: 1
  • 936,00TL

Etiketler: elite, sterzo, smart, travel, block, trainer, sistemleri


Webticaretim İle Hazırlanmıştır