Ön Sipariş

Basso Venta Sea Blue Campagnolo Centaur

VENTA: herkes için üstün kalite

Kaliteli yapı ve uzun süreli performansın sadece seçkin birkaç kişi için mevcut kavramlar olduğunu iddia edenler için sadece bir kelimemiz var: VENTA.

Serideki en kaliteli çerçeveleri yapmak için kullanılan kalite ve ayrıntıya aynı derecede dikkat çeken Venta, el yapımı bir fantastik değer teklifini temsil ediyor.

Yarışmak için yapılmış, uzun ömürlü yapılmış,

Venta gelecek yıllar boyunca kalıcı performans vermek için üretilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güç ve Hız sensin
Büyük boy alt braket ve aşağı boru, burulma stresine direnmek ve son derece verimli bir güç aktarımı ile sonuçlanmak için güçlendirilmiş bir kafa tüpü bağlantısı ile buluşur.

Esnek güç kaybı, daha verimli sürüş, son sürat için daha fazla enerji ve eşdeğer watt için daha fazla hız anlamına gelir.

 

Detaylar Önemlidir
Güzel şekli ve yapısı, genellikle dahili kablo yönlendirmesi ve entegre bir koltuk post kelepçesi gibi daha yüksek seviye teklifler için ayrılmış gelişmiş özelliklerle buluşuyor, temiz bir estetik ve yadsınamaz bir premium görünüm sağlıyor.

 

Hızlı, pürüzsüz, taviz yok
Daha rahat bir geometri, hem reaktif hem de rahat bir yapı sağlamak için oluşturulmuş titizlikle geliştirilmiş karbon düzenine ek konfor sağlar. Düz çatal ve kompakt arka üçgen, ekstra hızlı bir kullanım performansı sağlayarak Venta'yı en hızlı teknik şartlar için bile çevik hale getirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

                           

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Basso Venta Sea Blue Campagnolo Centaur

  • Ürün Kodu: venta

Mevcut Seçenekler:

  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • Etiketler: basso, venta, sea, blue, campagnolo, centaur, karbon, yol


    Webticaretim İle Hazırlanmıştır