Tükendi

Garmin Forerunner 735XT Siyah

Çoklu Spor Özellikleri ve Bilekten Nabız Ölçümü ile GPS Koşu Saati

 • Kalp atış hızını bilekten ölçer¹, böylece yarış günlerinde daha özgürce koşabilirsiniz
 • Yerle temas süresi, denge, adım uzunluğu, dikey oran ve daha fazlası dahil olmak üzere gelişmiş koşu, bisiklet ve yüzme dinamikleri² sağlar
 • VO2 max tahmini, laktik asit esiği³, yarış tahmincisi ve mola danışmanı özelliklerini sunar
 • Bağlı özellikler4: Akıllı bildirimler, Garmin Connect™'e otomatik yüklemeler, LiveTrack ve daha fazlası
 • Connect IQ™ mağazamızdan ücretsiz saat yüzleri, uygulamalar ve daha fazlası ile özelleştirin

Hepsini Yapıyordunuz, Artık Saatiniz De Yapıyor

Forerunner 735XT ile dün olduğunuzdan daha iyi bir sporcu olun. Çoklu spor özelliklerine sahip bu GPS Koşu Saati, egzersiz için gelişmiş veriler ve yarış günlerinde daha hafif bir yük isteyen sporcular içindir. Daha küçük yapısı ve rahat bandı ile 735XT, sizi iş hayatından antrenmana taşıyacak ideal saattir. Ücretsiz çevrimiçi fitness topluluğumuz Garmin Connect'e ücretsiz yüklemeler gibi bağlı özellikler4, istatistiklerinizi ve zaferlerinizi sosyal medya aracılığıyla paylaşmanıza izin verir.

Koşu, Sprint, Yüzme, Bisiklet, Triatlon

Rutin etkinlikleriniz, rutinden başka her şeydir. Forerunner 735XT, koşu (iç / dış mekan), bisiklet (iç / dış mekan), yüzme (havuz / açık su), kros kayak, kürek sporları, yol koşusu, doğa yürüyüşü ve güç egzersizi için dahili aktivite profilleri sayesinde sporlar arasında kolayca geçiş yapmanıza imkan tanır. Brick antrenmanları ve du/triatlon yarışlar için otomatik çoklu spor özelliği tek bir tuşa basarak sporlar arasında geçiş yapmanıza izin verir. 735XT, koşu, bisiklet, hatta havuzda yüzme antrenmanları için gelişmiş antrenmanlar ile uyumludur. Kendi özelleştirilmiş antrenmanlarınızı oluşturun ya da Garmin Connect'ten ücretsiz olarak indirin. Daha sonra geçmiş çabalarınızı özel bir uygulamada inceleyin ya da daha fazla motivasyon için aileniz veya arkadaşlarınız ile paylaşın.

 

Bilekten Kalp Atış Hızı Monitörü, Nabzınızı Tutar

Forerunner 735XT, sahip olduğu dahili Elevate™ kalp atış hızı teknolojisi ile kalp atış hızını¹ bileğinizden ölçer. Bu, başlangıç çizgisine gelmeniz gerektiğinde daha özgürce koşabileceğiniz anlamına gelir. Böylece kalp atış kuşağınızı ve dakika başına atış sayısını gerçek zamanlı ve renkli bir grafik üzerinde görmek için göğsünüzden bir kayış bağlamanıza gerek kalmaz.

Kalbinize De Egzersiz Yaptırın

Bilekten kalp atış hızı ölçümü, yarış günlerindeki ihtiyaçlarınıza uygun olabilir, ancak egzersiz ve toparlanma söz konusu olduğunda daha gelişmiş veriler isteyebilirsiniz. Forerunner 735XT ile birçok opsiyona sahipsiniz. Işte bir kalp atış hızı kayışı ilavesiyle elde edeceğiniz gelişmiş ölçümlerden bazıları:

 • Yerle temas süresi, denge, adım uzunluğu ve daha fazlası dahil olmak üzere koşu dinamikleri²
 • VO2 max tahmini, laktit asit eşiği³, yarış tahmincisi ve mola danışmanı özellikleri
 • Yüzme için su altında kalp atış hızı ölçümü5

 

 

Kanıtlayın

Strava Live Suffer Score entegrasyonu ile döktüğünüz ter karşılığında popülaritenizi arttırın. Strava Suffer Score, bir antrenman sırasındaki kalp atış hızınızı analiz ederek toplam aktivite eforunuz üzerinden sizi bir sıralamaya sokar. Bir 735XT satın alarak Strava Premium için 60 günlük deneme süresi elde edersiniz, böylece efor skorunuzu görerek kendinizi her zamankinden daha ileriye gitmek için zorlayabilirsiniz. Harcadığınız eforun bir değeri var, öyleyse bunu kullanın.

Bağlanın ve Özelleştirin

Akıllı bildirimler4, Garmin Connect'e otomatik yüklemeler4 ve LiveTrack özellikleri, 735XT'yi sporcular için ideal spor saati yapar. Uzun bir bisiklet sürüşünde ya da koşu sırasında telefonunuzu çantanızda ya da cebinizde taşıyın ve tüm bildirimlerinizi bileğinize alın, böylece bildirimlere cevap vermeyi ya da harekete devam etmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, Garmin Connect™ Mobile’in koşularınızı ve antrenmanlarınızı paylaşma kabiliyeti sayesinde, mutluluğa ulaşmak yalnızca yan yana olmakla sınırlı değil. Ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, aileniz ve arkadaşlarınız antrenmanlarınızı görüntüleyebilir ve yorum yapabilir. Dahası, Connect IQ'dan ücretsiz saat yüzleri, uygulamalar ve veri alanları ile özelleştirerek 735XT'yi gerçek anlamda kendi saatiniz yapabilirsiniz.

 

Terinizin Hakkını Alın

Aktivitelerinizi planlayıp kaydederek paylaşabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi topluluğumuz Garmin Connect ile kat ettiğiniz kilometrelerden daha fazlasını alın. Kişisel rekorunuzu kırarak dünden daha iyi olun — başarılarınızı kaydederiz, böylece hepsini tek bir noktadan görüntüleyebilirsiniz. İstatistik ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak hareket ipuçları ve sağlık bilgileri gibi dijital tavsiye bilgileri6 alın. Meydan okumak ya da yarışmak için diğer kullanıcılar ile iletişim kurun. Uyumlu mobil cihazınızda sunulur.

Birkaç Ekstra Daha

Tıpkı sizin gibi Forerunner 735XT de tüm gün boyunca çok çalışır. Bu saat, tüm gün boyunca adımlarınızı yaktığınız kalorileri ve uykunuzu denetleyen Activity Tracking¹ özelliği sayesinde mola zamanlarınızda da partneriniz olur. Ayrıca Varia™ bisiklet farkındalık serimizde yer alan , arka görüş radarıakıllı bisiklet farları ve Varia Vision™ ön ekran gibi cihazlar ile de uyumludur.

 

Paket İçeriği

 • Forerunner 735 XT GPS saat
 • Şarj/Veri kablosu
 • Kılavuzlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Garmin Forerunner 735XT Siyah

 • Ürün Kodu: grmn735xt
 • Stok Durumu: Tükendi
 • Etiketler: garmin, forerunner, 735xt, siyah, nabız, saati


  Webticaretim İle Hazırlanmıştır