Yeni

Bisiklet endüstrisi, 21 mm veya 23 mm lastikli bisikletleri ve tekerlekleri optimize etme ve test etme konusunda harikadır. Etkileyici sürtünme ve ağırlık sayıları yaratır, ancak gerçekçi lastikler taktığınızda ikisi de zarar görür.

RealFast'e, gerçek dünya için mühendislik ve testlere inanıyoruz. 28-30 mm lastikler, konfor ve kavrama için akıllıca bir seçimdir, bu nedenle Discus 45 | 32, bu lastik genişlikleri etrafında tasarlandı.

Grafik Discus 45 | 32 (C45 WIDE olarak adlandırılan kırmızı grafik), aynı ölçülmüş, etkin genişliğe sahip lastikler kullanılarak derin bir jant (gri grafik) kadar hızlıdır. Not: Büyük iç genişlik nedeniyle, Discus 45 | 32 üzerindeki "25 mm" etiketli lastik, derin janttaki "28 mm" lastikle aynıdır. Aynı sürtünme, rahatlık ve kavrama, ancak tabii ki Discus üzerindeki lastik 45 | 32 daha hafiftir (çift için 50g).

Discus 45 | 32 bu jant derinliğindeki en hızlı tekerlektir; aslında 60 mm derinliğindeki diğer jantlar kadar hızlı test eder. Böylece, yan rüzgarlarda kullanım kolaylığı ve daha derin bir jantın hızı gibi daha sığ bir jantın avantajlarına sahipsiniz. Discus 45 | 32 bunu benzersiz NoseTail tasarımıyla başarır. Tanımı gereği jant tasarımı bir uzlaşmadır, çünkü ön yarıda aerodinamik hangi şekil olursa olsun, 180 derece sonra geriye doğru çok iyi çalışmaz.

 

 

Efsanevi Dave Kennedy (50 (!) Yılı aşkın süredir bir aerodinamik uzmanı) ve 3T’nin Tasarım Başkanı Gerard Vroomen tarafından geliştirilen Burun Kuyruğu şekli, arka yarıda daha iyi çalışmak adına direksiyonun ön yarısında bir miktar performanstan ödün veriyor. Bu iki efekt birbirini ortadan kaldırmakla kalmaz, ortaya çıkan şekil aynı zamanda daha az jant derinliği gerektirir ve ön tekerleğin arkasından aşağı boruya hava akışını daha iyi yönlendirir.

C45
BÜYÜK İÇ GENİŞLİK: Daha geniş lastikler daha fazla konfor demektir ve daha hafif yuvarlanma, ancak daha ağırdır. Discus'un artırılmış iç genişliği, dar lastikleri ağırlık cezası olmadan daha geniş lastiklere dönüştürür. "25 mm" etiketli lastiklerin çoğu, Discus 45'te 28-30 mm genişliğe uyar | 32 iken "28 mm" lastikler, 30-33 mm'lik süper konforlu bir sürüş sağlar.
C45
Rim size ETRTO 622 x 25c, (28”/700c) 32mm wide, 45mm deep
Rim Spec Tubeless-Ready Clincher, specific angle drilling
Rim material Unidirectional carbon - ultralight layup
Spokes Sapim CX-Ray Straight-pull, stainless steel, black finish, double butted aero, 24 Front/24 Rear
Hubs 3T GW Bombproof Hubs, Centerlock type, oversized light alloy hub bodies, spindles & freehub body, adjustable bearings, black satin anodized
Nipples Sapim chrome-plated brass
Front Hub spec Thru-axle 100x12mm
Rear Hub spec Thru-axle 142x12mm
Rear Hub compatibility 10/11s Shimano freewheel and SRAM XDR Driver body included
Wheel weight (+/- 5%) 1640g
 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

3T DISCUS C45 LTD STEALTH JANT SETİ

  • Ürün Kodu: 3TDISCUS
  • Stok Durumu: 1
  • 19.058,76TL

Etiketler: 3T, jant seti discus, c45, ltd, stealth, setİ, yedek, parça


Webticaretim İle Hazırlanmıştır